PRODUKTE TË KONTROLLUARA BIO

Origjina e produkteve është e rëndësishme për ne, prandaj punojmë vetëm me prodhuesit që plotësojnë standardet dhe vlerat tona. Nje pjese e madhe e produkteve janë prodhime 100% shqiptare, dhe ne jemi krenarë për të mbështetur prodhuesit vendas.

MARKA NDËRKOMBËTARE

Ne tregetojmë vetëm produkte me cilësi të lartë dhe marrim përgjegjësi për të siguruar origjinalitetin  e tyre, prandaj kemi zgjedhur të punojmë me marka të mirënjohura botërore.

GJITHÇKA NE ANNA-MARKET

Në të gjitha pikat AnnA Market ofrohet një gamë e gjërë produktesh, duke filluar nga gjërat e domosdoshme shtëpiake, kujdesi për foshnjat, verërat dhe pije, për më tepër klikoni këtu për të parë ofertat tona të fundit për të gjitha kategoritë e produkteve.

TË REJA NË AnnA-MARKET

Tashmë një pjesë e mirë e artikujve i importojme nga ITALIA, për të siguruar që në shtëpitë tuaja të keni produkte të standarteve europiane.

Cfare ofrojme

PERSE TE ZGJIDHNI ANNA MARKET ?

1

Cilësi maksimale produktesh dhe kontroll i vazhdueshëm për cilësinë e shërbimit.

2

Staf i kualifikuar dhe i përkushtuar për të ofruar shërbim më të mirë.

3

Brandet dhe markat më të njohura.

4

Cmimet më të mira në treg për produktet më të kërkuara. AnnA Market është një zgjidhje ekonomike.

5

Oferta javore dhe ulje cmimesh periodike për të gjithë klientët tanë.

6

Vlerësim maksimal ndaj cdo  klienti.

Kush jemi

AnnA Market hapi dyert e saj në vitin 2011 dhe sot numërohen mbi 10 markete që shtrihen në te gjithë Tiranën.
Besimi që na dhanë klientët tanë, bëri të mundur që ne të rritemi dhe të shpërblejmë zgjedhjen e tyre duke i ofruar produktet më cilësore dhe cmimet më të ulëta në treg.

Kënaqësia juaj është qendra e punës sonë të përditshme. Mbi 100 punonjës në Anna Market, kontribuojnë  çdo ditë për t’ju ofruar një eksperiencë të këndshme blerjesh.

AnnA Market ofron cdo javë oferta dhe cmime shumë të arsyeshme, për produkte nga më të ndryshmet. Gjithmonë për të qënë pranë klientit me cmime të ulëta dhe oferta të mundshme.

FLETEPALOSJA

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to dFlip 3D Flipbook Wordpress Help documentation.